Окупанти вивезли з Біловодського району Луганщини 90 дітей, поселили в антисанітарні умови та заборонили спілкуватися з рідними

Російські окупанти вивезли з екс-Біловодського району Луганщини (відповідно до останньої адмінреформи увійшов до складу Старобільського) 90 дітей, поселили в антисанітарні умови та заборонили спілкуватися з рідними. Про це повідомив Телеграм-канал "Луганський партизан" 7 липня.

"Ми отримуємо інформацію з усіх куточків окупованої території. Останній кричущий випадок стався в Біловодському районі, – ідеться в повідомленні. – 90 дітей у добровільно-примусовому порядку відправили до дитячого табору "Зелена Республіка" в місто Новосибірськ".

Підкреслюється, що тотальна антисанітарія в закладі призвела до того, що наразі всі діти перебувають на карантині у зв'язку з поширенням інфекцій. Зв'язок із рідними дітям суворо заборонили.

"За уривчастими відомостями стало відомо про те, що щонайменше кілька дітей перебувають у важкому стані в реанімації", – ідеться в повідомленні.

"Луганський партизан" повідомляє, що зазначений дитячий табір уже неодноразово був помічений у скандалах, але дотепер вони мали не настільки трагічний характер, а були пов'язані з корупцією.

"За одну путівку в жахливі умови і тотальну антисанітарію з держбюджету примудрялися списувати по 400 тисяч рублів", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що батьки дітей із Біловодського району вже котрий день безрезультатно намагаються домогтися зв'язку зі своїми дітьми, але керівництво табору фактично перетворило неповнолітніх на своїх заручників.

"Їхня мета – приховати реальну ситуацію і залишитися на грошових потоках, – сказано в повідомленні. – Ми уважно стежимо за розвитком ситуації і, якщо дітей не повернуть їхнім батькам, вживатимемо жорстких заходів щодо організаторів цього злочину на окупованій Луганщині!"

Раніше повідомлялося, що в Україну повернулися депортовані діти бойового медика – 6-річний син і 10-річна донька.

Раніше також "ОстроВ" публікував історії двох дівчат-підлітків із Херсонщини, яких матері змогли повернути з Росії після незаконного вивезення.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті