Окупанти витрачають снаряди швидше, ніж може виробити "оборонка" РФ - ISW

Російські збройні сили через значну втрату техніки під час невдалих наступальних операцій на сході України використовують артилерійські боєприпаси набагато швидше, ніж може виробити їхня оборонна промислова база. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

"Російські сили нещодавно витратили значну кількість техніки під час невдалих наступальних операцій на сході України і наразі споживають артилерійські боєприпаси набагато швидше, ніж може виробити поступово мобілізована російська оборонна промислова база", - йдеться в повідомленні.

У ISW вважають, що ворожі сили зможуть проводити регулярні ротації на оперативному рівні, однак окупанти навряд чи зможуть швидко створити оперативні резерви.

Водночас українські офіційні особи наголошують, що ворожі війська направляють новостворену зброю та боєприпаси на фронт для негайного використання, а не для поповнення запасів для майбутніх операцій.

Нагадаємо, у ISW заявили, що російські окупанти планують здійснити локальні операції по всій лінії фронту. 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті