Окупанти вирішили впровадити на Луганщині "закон про іноагентів"

Так звана "народна рада ЛНР" ухвалила закон, яким закріпила гарантії недопущення іноземного втручання у "виборчий процес".  Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор.

"Передбачається, що набуття статусу іноагента буде підставою для дострокового припинення повноважень "депутата народної ради лнр". Тепер кожного, в кого з’явиться окрема думка, можна буде приборкати", - зазначив Лисогор.

Як повідомлялося, жителі окупованих територій мають повідомляти ФСБ про перебування у "особлівій зоні" на кордоні РФ за 12 годин 

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті