Окупанти випустили за добу 1716 снарядів по Херсонщині, є загиблий і поранені

Російські війська випустили 1716 снарядів по Херсонській області, є загиблий і поранені. Про це  повідомив у Телеграм очільник Херсонскої ОВА Олександр Прокудін 23 лютого.

"За минулу добу противник здійснив 287 обстрілів, випустивши 1716 снарядів із застосуванням артилерії, РСЗВ, мінометів, танків і БПЛА. 1 людина загинула, ще 2 - дістали поранення", - йдеться в повідомленні.

Прокудін зазначив, що по Херсону ворог спрямував 27 снарядів. Російські військові влучили в житлові квартали населених пунктів області; стільникову вежу в Бериславському районі; архівну установу і припортову інфраструктуру в місті.

Як повідомлялося, окупанти за добу 22 лютого здійснили три ракетні та 83 авіаудари, також 152 обстріли із РСЗВ. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Всі статті