Окупанти використовують нову тактику після перекидання кораблів в Новоросійськ

Росіяни практично не використовують Севастопольські бухти для своїх кораблів, але залишаються залежними від них. Про це розповіла керівник Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону 22 жовтня.

"Вони зараз виходять переважно з Новоросійська. Севастопольські бухти використовують дуже рідко. Хоча там в них ще залишились елементи важливої логістики, зокрема довантаження "Калібрів" відбувається саме там. І цю логістику, цей комплекс перемістити дуже важко, тому вони, очевидно, будуть ще залежні від цих бухт", - зазначила Гуменюк.

Спікер додала, що рівень загрози для окупантів в переміщенні корабельного угруповування по морю надзвичайно високий, тому вони тримаються в тому районі, який вважають для себе більш-менш безпечним.

Як повідомлялось раніше, у ВМС заявили про пошкодження російського корабля "Профессор Николай Муру" біля Севастополя.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті