Окупанти видали паспорти РФ уже близько 80 відсоткам населення на захопленій Донеччині

У МВС РФ заявили, що паспорти РФ залишилося отримати лише 20,8% населення квазіутворення "ДНР", - пишуть пропагандистські ЗМІ 24 жовтня.

"Інформуємо, що із заявами на видачу паспорта громадянина Російської Федерації, що засвідчує особу громадянина Російської Федерації на території Російської Федерації, звернулося 79,2% мешканців Донецької Народної Республіки, залишилося документувати 20,8%", - заявили в МВС РФ.

Росіяни визнали, що всіляко намагалися "опаспортиризувати" населення захоплених районів.

"Для організації прийому заяв на видачу паспортів у регіоні були розгорнуті тимчасові пункти прийому та видачі документів, задіяні об'єкти для друку паспортів, використані можливості виїзних мобільних груп і мобільних пунктів і офісів для прийому та видачі документів жителям республіки, які проживають у віддалених місцевостях, а також тяжкохворим, інвалідам і малорухомим особам", - ідеться в повідомленні.

При цьому окупанти не нагадали, що на захоплених територіях люди змушені отримувати паспорт РФ, щоб отримати доступ до життєво необхідних послуг.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
13.08.2025
09:56

Україна запустила механізм визнання навчання в окупації: що це означає і як працюватиме на практиці

Понад півтора роки в українському суспільстві чекали на ухвалення постанови Кабінету міністрів, яка б запустила механізм визнання результатів навчання, здобутого громадянами на тимчасово окупованих територіях.
Світ
12.08.2025
10:15

«Вихід російсько-американських відносин із стратегічного глухого кута впирається в український конфлікт». Російські ЗМІ про Україну

Літаври в Москві все голосніше і голосніше! Немає більш епохальної події, ніж зустріч великого Путіна з Дональдом Трампом – і зовсім не випадково(!) – «на колись російській, а нині американській Алясці».
Донбас
10.08.2025
14:22

"Водні процедури" ватажка "ДНР" у Кремлі та "прозріння" Z-"воєнкорів". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, виклик ватажка "ДНР" на килим у Кремль посів гідне місце в інформаційному порядку денному ЗМІ окупованого Донбасу. Більш-менш провладні ресурси намагалися представити спілкування Пушиліна з Путіним як факт визнання "республіки"...
Всі статті