Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Російські окупанти в ніч проти 5 лютого завдали ракетного удару по Дружківці Донецької області. Про це у Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Серед ночі росіяни завдали 2 ракетних ударів по Дружківці: поранено 5 людей, пошкоджено 4 багатоповерхівки та дитсадок", - розповів чиновник.
За даними ДСНС України, через ракетний удар у Дружківці стався обвал сходових кліток першого та другого поверхів у під'їзді п'ятиповерхового житлового будинку. Зі зруйнованого під'їзду вдалося врятувати дев'ятеро людей.
Кириленко додав, що рашисти за добу також обстріляли Вугледар, Курахове, Ямпіль та Часів Яр. Там, на щастя, обійшлось без жертв.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти завдали ракетного удару по Харкову - в результаті там спалахнула пожежа і повідомляється про постраждалих.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту