Окупанти відновлювати «Азовсталь» не будуть: ватажок «ДНР» заявив, що завод у Маріуполі не потрібен

Металургійний комбінат «Азовсталь» відновлювати не будуть. Про це заявив ватажок «ДНР» Денис Пушилін в ефірі державного білоруського каналу. 

«З урахуванням того, що підприємство сильно пошкоджено і економічно недоцільно його відновлювати, ми і прийшли до того рішення, що цей завод у Маріуполі не потрібен. Не потрібен у плані того, яким він був", - не пояснив він, хто знищив промисловий гігант.   

«Ця зона буде підготовлена, рекультивована, зачищена під промисловий парк, під, можливо, малі промислові підприємства», - обіцяє Пушилін.

Підходи до розвитку приморського міста «кардинально змінені через різні обставини», - заявив він.

За словами ватажка «ДНР», «Азовсталь» «завдавав дуже серйозної шкоди екологічній складовій».

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті