Окупанти відключили український мобільний зв'язок та телебачення у Сєвєродонецькому районі Луганщини

Російські окупанти на низці територій тимчасово захопленої Луганської області намагаються інформаційно відрізати мешканців України. Про це 23 січня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"У низці населених пунктів Сєвєродонецького району Луганської області російські окуупанти всіляко намагаються інформаційно ізолювати місцеве населення", - повідомили українські військові.

Зокрема, як зазначили у Генштабі, на вказанних територіях наразі недоступне українське телебачення та мобільний зв'язок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти також заблокували українське телебачення в низці населених пунктів Херсонщини.

Статті

Донецьк
08.02.2023
22:00

Донеччани масово закривають свої профілі в соціальних мережах. Донецький щоденник

Сьогодні у Донецьку можна говорити лише про те, про що розповідають по телевізору та що друкують у місцевих газетах. "Тихіше, нас можуть слухати", - ця забута фраза часів СРСР повернулася у повсякденне життя донеччан.
Країна
08.02.2023
10:50

Аміачне питання.  Або $2,4 млрд для росіян

Аміак залишається єдиним російським сировинним товаром, який зараз не транспортується через Україну у зв'язку з військовою агресією Росії. Газ, нафта та дизельне паливо весь цей час продовжують надходити до ЄС трубопроводами, побудованими в...
Світ
07.02.2023
04:02

«Росія застосує всю військову міць, щоб США не переступали небезпечну межу». Російські ЗМІ про Україну

Конфлікт в Україні як і раніше перебуває у стадії, яка передує новому загостренню. Бажання «гасити багаття» офіційний Київ, як і раніше, не має. Натомість є бажання (і минулий досвід виконання таких бажань) діяти поза межами того «консенсусу», на...
Всі статті