Окупанти відключили український мобільний зв'язок та телебачення у Сєвєродонецькому районі Луганщини

Російські окупанти на низці територій тимчасово захопленої Луганської області намагаються інформаційно відрізати мешканців України. Про це 23 січня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"У низці населених пунктів Сєвєродонецького району Луганської області російські окуупанти всіляко намагаються інформаційно ізолювати місцеве населення", - повідомили українські військові.

Зокрема, як зазначили у Генштабі, на вказанних територіях наразі недоступне українське телебачення та мобільний зв'язок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти також заблокували українське телебачення в низці населених пунктів Херсонщини.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті