Окупанти відійшли від Кремінної після значних втрат – Гайдай

Російські окупанти відступили на Кремінському напрямі після значних втрат. Про це 12 лютого у Telegram повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"Кілька днів тому було дуже багато потужних атак. Основні зусилля були кинуті на Кремінському напрямку. Ворог не дає спокою і у напрямку Білогорівки, там постійні обстріли з танків, важкої артилерії та авіації", - розповів чиновник.

У результаті після того, як окупанти зазнали суттєвих втрат, вони "трохи дали відпочити нашим захисникам". Загалом, як зазначив Гайдай, ситуація в Луганській області залишається складною, але Сили оборони її повністю контролюють.

"Окупанти відтяглися, адже їм потрібно було поповнити свої підрозділи, оскільки були достатньо розбиті. Намагалися йти навіть колонною технікою, але після гарної відповіді від наших захисників вони так само відійшли назад", - додав глава ОВА.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти розпочали наступ на Луганщині, і це дає ЗСУ шанси на свою контратаку.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті