Окупанти вдарили по єдиній працюючій лікарні в Авдіївці та скинули авіабомбу на Велику Новосілку

Російські окупанти за добу атакували єдину працюючу лікарню в прифронтовій Авдіївці та спрямували керовану авіабомбу на Велику Новосілку Волноваського району. Про це 2 вересня повідомила поліція Донеччини.

Усього під ворожим вогнем перебували 14 населених пунктів: Авдіївка, Красногорівка, Курахове, Сіверськ, Торецьк, Часів Яр, Велика Новосілка й Петрівка, Нетайлове, Новоолександрівка, Новоукраїнка, Предтечине, Шахтарське, Шевченко. Пошкоджено дев’ять житлових будинків, лікарню й медичний транспорт, електромережі.

Зокрема, з артилерії росіяни накрила село Шевченко Вугледарської громади, а у Красногорівці ворожим снарядом поранено цивільну особу, ще одну – в Нетайловому.

Внаслідок атак по Авдіївці руйнувань зазнали дві будівлі лікарні. У Великій Новосілці ударом авіабомби знищено приватний будинок. 

Як повідомлялося, загарбники 1 вересня вбили одного жителя Донеччини, ще три людини дістали поранення.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті