Окупанти вдарили по Дніпропетровщині дроном-камікадзе: двоє поранених, серед них дитина

Вдень, 17 січня, російські військові вдарили дроном-камікадзе по Марганецькій громаді, що у Нікопольському районі Дніпропетровщини. Про це у Телеграм повідомив начальник обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

Як повідомляється, БпЛА влучив у авто, в якому перебували люди. Поранені двоє людей. Це 13-річна дитина та 19-річний хлопець. Дитина у "важкому" стані. Юнак — у стані середньої тяжкості. Лікарі надають всю необхідну допомогу.

За фактом обстрілу Дніпропетровська обласна прокуратура розпочала досудове розслідування за частиною 1 статті 438 Кримінального кодексу України. 

Як повідомлялося, одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок обстрілу Херсона 17 січня. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті