Окупанти вбили двох мешканців селища Очеретине на Донеччині, одного поранили – Кириленко

Дві людини вбиті, щонайменше одна дістала поранення внаслідок обстрілу російськими воєнними злочинцями селища Очеретине на Донеччнині. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко у своєму Телеграм-каналі 26 січня.

"Росіяни завдали удару по селищу з артилерії, зруйнували щонайменше три приватні будинки, – сказано в повідомленні. – Двоє місцевих мешканців, що опинилися в епіцентрі обстрілу, врятувати не вдалося - вони отримали травми, несумісні з життям".

Зазначається, що пораненого чоловіка вдалося доправити до найближчої лікарні. Йому надана медична допомога.

Раніше повідомлялось, що внаслідок обстрілів на Донеччині загинула 1 особа, 7 отримали поранення.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті