Окупанти в "ЛНР" у відчаї дозволили голосувати на "виборах" путіна з паспортом України

Так звана "виборча комісія" дозволила жителям окупованої Луганщини голосувати з українським паспортом на "виборах президента" росії, які мають відбутися у березні 2024 року. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор 27 грудня у Телеграмі.

За його словами, таким чином окупанти хочуть підвищити явку та приховати недоліки примусової паспортизації.

“У так званій “ЛНР” дозволено брати участь у "неволевиявленні" й з паспортом України. Втім, ЦВК РФ зняла з себе відповідальність, підкресливши, що це вибір місцевої загарбницької влади”, - зауважив Лисогор. 

Аби агітація відбувалася трохи бадьоріше, до окупованих міст і районів почали передавати автоклуби – багатофункціональні будинки культури на колесах.

Як додав голова ОВА, 28 таких автівок Мінкульт РФ обіцяв закупити ще у березні, однак підготовка до так званих "перших" виборів минула без них. До чергового обрання путіна підійшли ретельніше. Так, 25 грудня пропагандистський центр на колесах вже працював на Старобільщині.

Як повідомлялося, у Києві затримали власника інтернет-провайдера, який транслює кремлівську пропаганду на окупованих територіях Луганщини.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті