Окупанти в "ЛНР" роздають повістки у ЗС РФ правоохоронцям-колабораціоністам, щоб звільнити місця для "своїх"

Російські загарбники на окупованих територіях Луганщини почали роздавати повістки колаборантам із силових структур, щоб звільнити місця для "своїх" людей із регіонів росії. Про це повідомив в Телеграмі 26 липня керівник ОВА Артем Лисогор.

"Колаборанти із силових структур почали отримувати повістки. Це, за задумом росіян, найпростіший спосіб звільнити місця під своїх людей, які приїздять на тимчасово захоплену Луганщину з різних регіонів і влаштовуються до так званих “правоохоронних органів” одразу на керівні посади. Зрадники нікому не потрібні”, - зазначив він.

Очільник ОВА зауважив, що не дуже окупантам потрібне і цивільне населення. Ну, хіба що до так званих "перших виборів".

"Сєвєродончани все частіше скаржаться на низьку якість показових ремонтів багатоповерхівок. Поки загарбницькі ЗМІ повідомляють про сотні відновлених будинків, незадоволені місцеві жителі публічно звертаються до окупаційної влади", - розповів Лисогор.

У якості приклада він навів один із будинків по вулиці Гагаріна, який почали ремонтувати ще минулоріч, але вікна встановили нерівно і значно меншого розміру. Двері познімали та встановили не усюди, а під’їзди взагалі залишилися без них.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті