Окупанти в Криму повідомляють про атаку дронів на Севастополь і в районі Євпаторії

У тимчасово окупованому Криму повідомляють про атаку безпілотників на Севастополь і в районі Євпаторії. Про це 1 травня пишуть у місцевих пабліках і колаборанти з "влади".

Про роботу ППО в районі Заозерного повідомили жителі Євпаторії. А так званий "глава" Криму Сергій Аксьонов повідомив, що "на заході Криму силами ППО був збитий БПЛА".

Також "глава" Севастополя Михайло Развожаєв пише, що "сили флоту у взаємодії з ППО зараз відбивають атаку ворожих БПЛА на зовнішньому рейді".

"Один безпілотник уже збитий. Усі служби міста перебувають у готовності. Зберігаємо спокій", - написав Развожаєв.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті