Окупанти в "ДНР/ЛНР" на споруджуваних трасах у Ростовську область укладають верхній шар асфальтобетону

У квазіутвореннях "ДНР" і "ЛНР" розпочали укладання верхнього шару асфальтобетону на трасах, що з'єднують їх із Ростовською областю. Про це пишуть росЗМІ, цитуючи заступника голови уряду РФ Марата Хуснулліна 15 квітня.

Зазначають, що роботи тривають на ділянці від окупованих Луганська і Донецька до незаконних пунктів пропуску "Ізварине" та "Успенка".

"Статус автодороги федерального значення трасі Р-260 надано торік: вона проходить територією Волгоградської, Ростовської областей і Луганської народної республіки, будучи, зокрема, важливою транспортною артерією для вантажоперевезень. Зараз на цій автодорозі на території ЛНР йде укладання понад 80 км верхнього шару асфальту. Також у хорошому темпі тривають ремонтні роботи на понад 50 км траси Донецьк - Харцизьк - Амвросіївка до КПП Успенка. Тут задіяно близько 120 фахівців і понад 70 одиниць спецтехніки", - розповів російський віце-прем'єр.

Також повідомляється, що на обох трасах триває ремонт водопропускних труб і монтаж бар'єрного огородження. Після цього встановлять зупинкові павільйони, дорожні знаки і нанесуть розмітку.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті