Окупанти в Бердянську втратили значну кількість солдатів після вибухів на базі - Федоров

Унаслідок вибухів у Бердянську російські окупанти втратили значну кількість солдатів. Про це 28 травня в ефірі національного телемарафону заявив мер Мелітополя Іван Федоров.

"Ми розуміємо, що досить суттєва кількість рашистів більше ніколи не зможе воювати проти наших Збройних сил України", - зазначив.

Також мер Мелітополя підтвердив інформацію, що вибухи пролунали на базі відпочинку "Хімік", яку росіяни перетворили на базу. Там спостерігалася "величезна концентрація" живої сили та техніки окупантів.

Федоров додав, що ворог зазнає втрат на Запорізькому напрямку щодня. Але, попри таку ситуацію, росіяни продовжують перекидати нове гарматне м'ясо в регіон.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про вибух у центрі окупованого Мелітополя.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті