Окупанти у Запорізькій області відмовляють у лікуванні людям без російського паспорта

Російські окупанти в Запорізькій області відмовляють у медичному обслуговуванні людям, які не мають паспорта РФ. Про це 14 березня повідомляє Центр національного спротиву.

"Представники окупаційних адміністрацій на ТОТ отримують догани від московських кураторів через низькі темпи паспортизації. Місцеві не беруть російський документ і саботують його отримання. Тому окупанти продовжують влаштовувати геноцид цивільному населенню - не надають медичних послуг без російського паспорта чи заяви на його отримання", – повідомили у ЦНС.

Причому в окремих лікарнях з'явилися пункти, в яких можна подати заяву на отримання паспорта – наприклад, в окупованому Токмаку. Такі кроки пов'язані з тим, що місцеве населення уникає отримання російських документів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що мешканцям Старобільська, Рубіжного та Станиці Луганської на Луганщині заборонили пересуватися регіоном без паспорта РФ.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті