Окупанти у Донецьку вирішили знести третій корпус "ДонНТУ"

В окупованому Донецьку повідомили, що будуть демонтувати третій корпус клону Донецького національного технічного університету. Про це повідомив так званий "ректор вишу" Олександр Анопрієнко, - пишуть пропагандисти.

За словами призначеного росіянами "ректора", корпус постраждав ще влітку 2022 року, коли "прилітало" по будівлі розташованої поруч "мерії".

З тих пір ремонтом корпусу не занімалися.  За словами Анопрієнка, у підсумку у "виші" дійшли висновку, що на його місці простіше побудувати новий корпус.

"Зараз ми починаємо процес узгодження вже з місцевою владою можливості розбирання старого корпусу і будівництва на його місці нового корпусу", - сказав так званий "ректор".

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті