Окупанти «СВО» обіцяють покарати російських гінекологів за зроблені аборти: поки ми воюємо, приїжджі заселяють наші міста

Окупанти «СВО» обіцяють покарати російських гінекологів за зроблені аборти. Про це йдеться у відеоролику, який поширила ультранаціоналістична Z-організація «Русская община».

«Ми воюємо, віддаємо наше здоров'я, життя заради наших дітей, їхнього майбутнього, а не заради приїжджих, хто заміщає нас у наших містах. Ми обов'язково покличемо до відповіді вбивць-лікарів, за кожну загублену дитину до її народження внаслідок аборту, покличемо до відповіді тих, хто нічого не зробив, щоб цього уникнути», - йдеться в ролику.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті