Окупанти стягують під Бахмут сили з інших напрямків через наступ ЗСУ - ISW

Російські окупанти стягують у район Бахмута підрозділи з інших напрямків через успішний наступ ЗСУ. Про це 2 липня у звіті повідомили аналітики Інституту вивчення війни.

"Російські війська, ймовірно, реагують на українські операції навколо Бахмута перекиданням сил з інших регіонів України. Радник Східної групи українських військ полковник Сергій Череватий повідомив 1 липня, що російські війська нещодавно перекинули невстановлений полк Повітряно-десантних військ Росії з Лиманського напрямку на Бахмутський напрямок", - повідомили в ISW.

Зокрема, з'явилася інформація, що 137-й гвардійський повітряно-десантний полк ЗС РФ діє на південь від Роздолівки в околицях Бахмута. Російські воєнкори при цьому стверджують, що частини 98-ї дивізії ВДВ зараз також діють на Бахмутському напрямку.

При цьому аналітики Інституту раніше підтверджували наявність на Бахмутському напрямку підрозділів 237-го десантно-штурмового полку і 331-го десантно-штурмового полку, які діяли на Лиманському напрямку.

На тих же ділянках фронту, звідки росіяни "висмикують" свої підрозділи, їхні місця посідають куди слабші частини. Так, на Лиманському напрямку десантників замінили невстановлені сили "територіальної оборони".

"Череватий заявив, що Бахмут продовжує надавати російським військам більшою мірою пропагандистську цінність, ніж військову вигоду і допустив, що російські війська можуть зосереджувати елітні підрозділи в районі Бахмута, щоб зберегти інформаційну перемогу", - додали в Інституті вивчення війни.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЗСУ захопили "стратегічну ініціативу" на Бахмутському напрямку.

Статті

Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Країна
26.04.2024
10:51

Український метал: здається, є надія

"Виробничі результати за підсумками року могли бути вищими, якби імпортна продукція з Китаю не заходила у великих обсягах на вітчизняний ринок, особливо коли в Україні виробляються аналоги".
Всі статті