Окупанти штурмують Покровськ "в лоб" і почали обходити місто з флангів – Нацгвардія

У районі Покровська на Донеччині тривають жорсткі бої, російські загарбники намагаються увійти в місто всіма можливими способами. Про це повідомив керівник пресслужби 14 бригади Національної гвардії  "Червона Калина" Микола Коваль в ефірі національного телемарафону 12 грудня. 

"Вони протягом двох місяців йшли тільки в лоб і понесли великі втрати. Тепер зрозуміли, що в них не виходить, і починають або з лівого або з правого флангу — намагаються прорвати нашу оборону. Як ви бачите, ми максимально стримуємо ворога, адже Покровськ стратегічно важливе місто", - розповів Коваль.

Він наголосив, що окупанти цілодобово відправляють на утилізацію свою живу силу та техніку. Нацгвардійці відбивають десятки штурмів, знищуючи під час кожного такого "накату" до 10 вояків противника.

 "Це тільки наша бригада. Якщо взяти всіх разом, то кожного дня колосальні втрати вони несуть живої сили. Їх це не зупиняє. Ці втрати вони можуть поновлювати, відновлювати. І як тільки група заходить, ми її знищуємо, відбиваємо штурм. За нею одразу ж інша заходить група", - зазначив нацгвардієць.

Нагадаємо, в  Інституті вивчення війни (ISW) припустили, що Росія не припинить наступ на Покровськ, попри рекордні втрати. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
21.12.2025
16:01

Про Пушиліна або добре, або нічого… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня деякі публікації донецьких ЗМІ дуже нагадували надгробні промови. Місцеві та російські політологи, колеги по роботі, говорячи про ватажка «ДНР», з придихом розповідали, як чудово він минулого року керував «молодою республікою», як...
Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Всі статті