Окупанти штурмували Бахмут і намагалися прорватися біля Авдіївки, відбито понад 30 атак – Генштаб

Збройні сили Ураїни відбили кілька штурмів російських окупантів поблизу Бахмута, ворог також намагався прорвати оборону українських захисників у напрямках Авдіївки, проте успіху не досяг. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у вечірньому зведенні від 7 грудня.

Так, на Авдіївському напрямку, нашими захисниками відбито 15 атак ворога в районах східніше Новобахмутівки, Авдіївки, Тоненького, Первомайського Донецької області, де ворог, за підтримки авіації, безуспішно намагався прорвати оборону наших військ. 

Водночас на Бахмутському напрямку Силами оборони відбито 19 атак противника в районах Богданівки, Іванівського, Кліщіївки та Андріївки Донецької області. 

На Мар’їнському напрямку ЗСУ продовжували стримувати ворога в районах Мар’їнки та Новомихайлівки Донецької області, де противник за підтримки авіації здійснив 5 атак на позиції наших захисників.

Ще декілька атак ворога, який намагався витіснити наші підрозділи із займаних рубежів в районі населеного пункту Терни Донецької області та Синьківки Харківської області, відбито на Лимано-Куп’янському напрямку.

Зазначається, що Сили оборони України надалі утримують позиції на лівобережжі Дніпра Херсонської області. Продовжують завдавати вогневого ураження по позиціях російських окупантів.

Як повідомлялося, українські ракетні війська нанесли ураження по російському вертольоту.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті