Окупанти самовільно розміщують солдатів у Кремінній - власників будинків не пускають навіть у двір

Російські окупанти розміщують солдатів у приватних будинках Кремінної на Луганщині. Про це 6 липня в Telegram повідомили представники обласної військової адміністрації.

"Приватні будинки в Кремінній і навколо неї зайняті військовими РФ. Багато місцевого населення або евакуювалося в безпечні райони України, або виїхало вглиб окупованої території далі від лінії фронту", - повідомили в ОВА.

Причому ті, хто все ж повертається, не можуть потрапити додому. Окупанти просто не пускають господарів у двори самовільно зайнятих будинків.

"У тих, що зараз порожні, не залишилося майже нічого. За словами свідків, майно містян росіяни вивозили вантажівками", - додали чиновники.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в окуповану Кремінну прибуло близько 300 військових РФ, яких розквартирували в приватних будинках серед місцевого населення.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті