Окупанти розгортають на Луганщині нові шпиталі через великі втрати на фронті – Лисогор

Російські війська зазнають великих втрат в Луганській області та розгортають додаткові шпиталі в окупованих містах регіону. Про це 26 червня повідомив начальник ОВА Артем Лисогор в Телеграмі.

"Про обсяги втрат ворога свідчить постійне збільшення мережі військових шпиталів на окупованій території. Їх кількість зростає, бо кількості ліжко-місць для поранених військових РФ катастрофічно не вистачає", - йдеться у повідомленні.

За словами Лисогора, на днях в окупованому Луганську відбулося відчуження ще одного медичного закладу, який перепрофільовано під військовий шпиталь. Там надають медична допомога особовому складу, а для роботи залучені медики  з РФ.

При цьому в обласному центрі можливості отримати медичну допомогу мирним мешканцям щоразу обмежуються.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Всі статті