Окупанти роздавали повістки кримським татарам в СІЗО

Російські окупанти роздавали повістки в СІЗО кримським татарам, які вийшли на протест, після нових масових обшуків та затримань в окупованому Криму. Про це голова Меджлісу кримськотатарського народу та народний Рефат Чубаров заявив в ефірі Еспресо.

"Окупаційна адміністрація в Криму посилює репресії. Вони не бачать інших механізмів, щоб утримувати під контролем кримське суспільство", - сказав він.

Чубаров нагадав, що 24 серпня о 4 ранку росіяни почали масові обшуки в будинках кримських татар в Бахчисараї, Бахчисарайському районі.

"Заарештували шістьох кримських татар, їх звинувачують в належності до терористичних організацій. 25 та 26 серпня, коли люди вийшли підтримувати заарештованих. 25 число було заарештовано ще 23 кримських татари. Їм оформили протоколи, присудили великі грошові штрафи. Що було новиною, раніше такого не було - прийшов до СІЗО представник російського окупаційного військкомату і почав виписувати всім повістки. А там були чоловіки, яким було за 50, за 60 років. Зрозуміло, що всі відмовились взяти ці повістки. Ми бачимо, що російські окупанти намагаються збити у людей бажання захищати один одного загрозами бути мобілізованими в армію РФ. Це вперше вони таке здійснили в Криму", - підсумував очільник Меджлісу.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті