Окупанти прикриваються живим щитом з мешканців Херсонщини: вивозять їх до пансіонатів, де проживають російські військові – Генштаб

Російські окупанти вивозять мешканців підтопленої Херсонщини до пансіонатів, де проживають російські військові, таким чином прикриваючись ними як живим житом. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 8 червня.

"У населених пунктах тимчасово захопленої території Херсонської області російські окупанти продовжують використовувати наслідки скоєного ними злочину у своїх цілях, – сказано в повідомленні. – Зокрема, людей, які евакуювались із затоплених населених пунктів, розселяють у пансіонатах та базах відпочинку, де вже розміщені військові підрозділи".

Зазначається, що таким чином загарбники намагаються убезпечитись, прикриваючись цивільним населенням.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що росіяни обстрілюють затоплені райони Херсона.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті