Окупанти проводять "евакуацію" з Енергодара - пріоритет віддається тим, хто отримав російський паспорт

Російські окупанти проводять "евакуацію" з тимчасово захопленого Енергодара Запорізької області. Про це 7 травня у зведенні повідомив Генштаб ЗСУ.

"Російські окупанти проводять евакуацію місцевих мешканців із тимчасово захопленого Енергодара Запорізької області в напрямку населених пунктів Бердянськ і Приморськ", - повідомили українські військові.

Повідомляється, що "евакуація" відбувається на місцевих базах відпочинку. Зазначається, що евакуюють зараз людей із російськими паспортами. Причому пріоритет віддається тим, хто погодився на російське громадянство в перші місяці окупації.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що гауляйтер окупованої Запорізької області Балицький заявив про "евакуацію" з 18 населених пунктів регіону.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Всі статті