Окупанти протягом минулої доби здійснили 53 обстріли Херсонщини: поранено 2 людини

Протягом 18 березня російські окупанти здійснили 53 обстріли Херсонської області, внаслідок чого поранено дві людини. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін у Телеграм.

"За минулу добу противник здійснив – 53 обстріли, випустивши 269 снарядів з важкої артилерії та "Градів". Місто Херсон ворог обстріляв 5 разів. 17 снарядів влучили у житлові квартали, приватні й багатоквартирні будинки. На жаль, дві людини дістали поранення", - йдеться в повідомленні.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті