Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Мешканцям "ЛНР" окупанти обіцяють по 100 тисяч рублів за залучення в окупаційну армію знайомих та родичів. Фото шпальти пропагандистської газети, яку окупанти розповсюджують у Рубіжному, опублікував журналіст Олексій Артюх у Телеграм 2 серпня.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Жителів окупованої Луганщини заманюють до ЗС РФ великими виплатами. Більш того, окупанти агітують родичів та всіх бажаючих залучати чоловіків до участі в бойових діях проти України. За це їм обіцяють винагороду у 100 тисяч рублів РФ", - пише Артюх.
Він уточнює, що газету, у якій розміщено агітаційний матеріал, росіяни друкують в Татарстані для окупованого Рубіжного.
Раніше повідомлялось, що російські регіони поступово впроваджують "реферальну програму": додаткові гроші обіцяють тим, хто приведе знайомих записатися на війну.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту