Окупанти "промивали мізки" підліткам з Маріуполя на мілітаристському форумі

Росіяни зібрали у захопленому Маріуполі підлітків на мілітаристський форум «Троянда Донбасу». Про це 1 квітня повідомив Центр Наспротиву.

"Окупанти провели молодіжний мілітаристський форум «Троянда Донбасу» у тимчасово захопленому Маріуполі. Місто, яке було майже повністю знищено росіянами, використовується ворогом для поширення своєї антилюдської ідеології. На форумі підліткам промивали мізки й героїзували воєнних злочинців, які й причетні до знищення міста", - йдеться у повідомленні.

Центр національного спротиву закликав повідомляти про організаторів подібних заходів, аби притягнути їх до відповідальності.

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті