Окупанти продовжують зберігати високу активність на Покровському та Лиманському напрямках – Генштаб ЗСУ

Про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомив у зведенні станом на 16:00 6 липня

Як повідомляється, по всій лінії фронту було зафіксовано 97 бойових зіткнень. 

Активніше всього окупанти діяли на Покровському напрямку – противник здійснив 26 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій в районах населених пунктів Миролюбівка, Полтавка, Новоекономічне, Мирне, Лисівка, Звірове, Удачне, Горіхове, Олексіївка та в напрямках населених пунктів Покровськ, Молодецьке, Дачне Муравка.

"Сили оборони стримують натиск і вже відбили 19 атак противника", - зазначається в повідомленні. 

Крім того, на Лиманському напрямку загарбницька армія здійснила 21 атаку. Наразі триває чотири боєзіткнення.

На Північно–Слобожанському і Курському напрямках від початку доби відбувалося шість боєзіткнень, два з яких не вщухають дотепер. 

На Південно-Слобожанському напрямку українські підрозділи відбили три атаки, ще шість боєзіткнень тривають до цього часу.

На Куп’янському напрямку противник п’ять разів атакував позиції українських захисників, на Сіверському напрямку двічі, на Торецькому – шість разів, одне боєзіткнення досі триває.

На Новопавлівському напрямку українські воїни відбили п’ять атак окупаційної армії, ще два боєзіткнення трвають. На Гуляйпільському напрямку поблизу Малинівки тривають дві ворожі атаки.

Як повідомлялося, 5 липня бойові втрати окупантів склали понад 1 026 000 осіб особового складу та майже 40 артилерійських систем. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк
08.02.2026
17:46

Як в окупованому Донецьку незграбно намагалися згадати забуті імена «билинних героїв республіки». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу намагалися викликати у жителів «республіки» почуття гордості за те, що «русский мир» зробив з колись квітучим регіоном, героїзували відвертих бандитів і вчили любити Батьківщину. Вийшло не дуже – кілька...
Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Всі статті