Окупанти "працевлаштували" безробітнього діджея у Сватовому на Луганщині на посаду "поліцейського". СБУ повідомила йому про підозру

СБУ повідомила про підозру безробітному діджею, якого призначили "правоохоронцем" у Сватовому на Луганщині. Про це повідомило Управління СБ України в Чернівецькій області на своїй сторінці у Facebook 16 січня.

"Служба безпеки задокументувала діяльність жителя Сватового Луганської області, який після незаконного захоплення міста російськими військами почав працювати на окупаційну владу. Після вторгнення РФ на територію Луганщини безробітний, який час від часу підробляв діджеєм, вирішив взятися за побудову власної кар’єри", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що колаборант почав працювати на посаді помічника "оперативного чергового" у незаконному правоохоронному органі - "відділі міністерства внутрішніх справ РФ "Сватовський". Серед його злочинних "обов’язків" було залякування місцевого населення, вишукування проукраїнськи налаштованих жителів, впровадження на території району російського законодавства.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ заочно повідомили зловмиснику про підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада) та ч. 7 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Співробітники СБУ вживають комплексних заходів для притягнення зловмисника до відповідальності. 

Раніше повідомлялось, що заочну підозру отримав митрополит УПЦ МП Поворознюк, який благословив "приєднання" Луганщини до РФ.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті