Окупанти повністю провалили евакуацію на лівому березі Дніпра - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський 7 червня провів ранкову селекторну нараду, присвячену насамперед ситуації в районі Каховської ГЕС. Про це Зеленський повідомив у Телеграм

"Евакуація на лівому березі повністю провалена окупантами. Будемо звертатися до міжнародних організацій", - написав Зеленський.

Він також зазначив, що новопризначений керівник штабу з подолання наслідків підриву ГЕС міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко вже перебуває в зоні лиха.

Під час наради було обговорено питання забезпечення питною водою і довгострокових рішень для населених пунктів, які отримували воду з водосховища, а також оцінку збитків та екологічної шкоди.

Крім того, було представлено зведення з фронту. Обговорювалися дані розвідки, забезпечення військ технікою і боєприпасами.

Також президенту доповіли проміжні підсумки інспекції бомбосховищ. "На жаль, невтішні", - зазначив Зеленський.

 

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті