Окупанти скаржаться на роботу HIMARS на Луганщині: 4 прильоти в Булавинівці, 3 у Сватовому

Рашисти повідомляють про прильоти в окупованому селі Булавинівка екс-Новопсковського району та у Сватовому 3 й 4 лютого відповідно. Про це повідомив Телеграм-канал "Трибун. Схід"

"Окупанти повідомляють про обстріл Булавинівки Новопсковського району на Луганщині сьогодні зранку", – йдеться в повідомленні від 3 лютого. 

За словами окупантів, прилетіло 4 ракети HIMARS, проте, за словами місцевих, було чути лише 2 вибухи.

 

Зазначається, що ворожі ресурси також повідомляють про прильоти у Сватовому.

"Попередньо три ракети РСЗВ HIMARS влучили у будівлю швейної фабрики, де знаходилась техніка окупантів", – пише "Трибун. Схід" 4 лютого.

Раніше повідомлялось, що рашистам потрібно близько 4 тижнів для початку наступу на Луганщині, збільшилась кількість обстрілів та атак.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті