Окупанти повідомляють про понад 10 поранених і загиблу дитину внаслідок обстрілу району "Донецьк-Сіті"

В окупованому Донецьку повідомляють про понад 10 постраждалих під час обстрілу Київського району біля ТРЦ "Донецьк-Сіті". Про це пише так званий "мер" міста Олексій Кулемзін 1 вересня.

"За даними СЦКК (незаконна організація окупантів, - Ред.), внаслідок обстрілу Київського району біля ТРЦ "Донецьк-Сіті" та Шахтарської площі, за попередньою інформацією, понад 10 постраждалих. На жаль, тяжкопоранена дитина 6 років померла від отриманих травм", - повідомив колаборант, який раніше писав, що в зоні ризику обстрілів були околиці Шахтарської площі, Гладківки.

За його інформацією, внаслідок обстрілу Київського району відбулося пряме попадання в будівлю ТРЦ "Донецьк сіті", пошкоджено також господарські приміщення.

"Унаслідок обстрілу Київського району на вул. Треньова та вул. Університетській у багатоквартирних житлових будинках пошкоджено скління. На вул.Коцюбинського - пряме попадання в приватний будинок. На вул.Челюскінців у приватному домоволодінні постраждали: літня кухня, гараж, а також легковий автомобіль", - повідомив Кулемзін.

Він також додав, що внаслідок обстрілу Київського району в приватних домоволодіннях на вул. Артема і Комінтерну пошкоджено засклення і газову трубу.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті