Окупанти посилили перевірки у транспорті Мелітополя в пошуках партизанів – ЦНС

Російські загарбники проводять рейди з пошуку місцевого підпілля в окупованому Мелітополі та Мелітопольському районі на Запоріжжі. Про це 12 серпня повідомляє Центр національного спротиву. 

Ворожа "поліція" організовує перевірки у громадському транспорті.

"Росіяни називають це “перевіркою громадського транспорту на безпеку”. Однак першочергово під час зупинки автобусів окупанти перевіряють не водіїв та їхні документи, а пасажирів", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, загарбники вимагають показати паспорти РФ, перевіряють документи, телефони, а також вміст сумок та кишень.

Як повідомлялося, в окупованому Мелітополі за тиждень знайшли зарізаними чотирьох російських військових.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті