Окупанти погрожують прискореною депортацією мешканцям Луганщини без паспортів РФ

Російські загарбники лякають прискореною депортацією українців, які відмовилися від російських паспортів на окупованій території Луганської області. Про це 2 серня повідомив у Телеграмі голова ОВА Артем Лисогор.

За його словами, виселенням з домівок українців за відсутності паспорту РФ у так званій "ЛНР" погрожують із 1 липня 2024 року, спираючись на кремлівські закони. Проте через низькі темпи паспортизації  попередні списки на депортацію складатимуть вже з осені.

"В низці населених пунктів, де незадоволені темпами примусової паспортизації, відповідні списки складатимуть, починаючи з 1 жовтня, та обіцяють організувати виселення на півроку раніше – а саме з січня", - зазначив Лисогор.

Голова ОВА уточнив, що такі дії першими влаштувала окупаційна адміністрації Мілуватки, що на Сватівщині.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті