Окупанти підтвердили ліквідацію колаборанта Чайки в Старобільську і "закликали громадян бути пильними"

Ліквідацію колаборанта Валерія Чайки у Старобільську 1 квітня підтвердив окупаційний голова "муніципального утворення Старобільський муніципальний округ" Володимир Чернєв у Телеграм. 

"1 квітня 2024 року о 13:30 біля Старобільського факультету-філії ФДБОУ ВО (ЛДПУ) був здійснений підрив машини. Внаслідок події загинув заступник керівника ГУ ДНР "Центр з обслуговування освітніх організацій" Чайка Валерій Григорович", - написав Чернєв.

Перераховуючи "заслуги" Чайки, який до 2014 року був українським держслужбовцем і обіймав посаду заступника голови Старобільської райадміністрації, Чернєв наголосив, що зрадник "стояв біля витоків становлення Старобільська після звільнення від українських бандформувань".

"Закликаю громадян бути пильними", - написав також Чернєв і повідомив, що подією займаються представники слідкому РФ.

Раніше з окупованого Старобільська повідомлялося про ліквідацію колаборанта Валерія Чайки.

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті