Окупанти під виглядом "оздоровлення" вивезли до Білорусі понад 3 тисяч українських дітей - Кислиця

Російські окупанти під виглядом "оздоровлення" вивезли до Білорусі понад 3 тисячі українських дітей з тимчасово окупованих територій України. Про це постійний представник України при ООН Сергій Кислиця заявив на засіданні Радбезу, повідомляє Укрінформ.

Він звернувся до членів від Білорусі щодо проблеми насильницького переміщення українських дітей з окупованих територій, зазначивши, що їх "піддають антиукраїнській індоктринації та пропаганді, спрямованій на прищеплення ненависті до України, її мови, культури та історії".

Крім депортації до осії, переміщення в межах окупованих територій, дітей вивозять і до Білорусі. Так, з початку повномасштабного вторгнення в Україну до Білорусі з тимчасово окупованих Донецької та Луганської областей під виглядом "оздоровлення" вивезено понад 3 тис. українських дітей, наголосив постпред.

Нагадаємо, Байден наказав передавати до Гааги інформацію про воєнні злочини РФ в Україні. 

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті