Окупанти під час штурму втрачають близько 60% техніки - Лисогор

На Лимансько-Куп’янському напрямку російські окупанти зазнають значних втрат, зокрема під час штурму втрачаючи близько 60% техніки. Про це повідомляє у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор. 

"Окупанти зазнають значних втрат, зокрема й на Лимансько-Куп’янському напрямку. Коли штурмова група загарбників намагається зайняти позицію, вона втрачає близько 60% техніки, не кажучи вже за особовий склад. Коли ці показники стають для противника критичними, для перегрупування йому необхідно до двох-трьох днів", - зазначив він.

За його словами, РФ поповнює резерви, як і раніше, "відказниками" та колишніми ув’язненими.

Як повідомлялося, у "ЛНР" анулюють бронювання шахтарів від мобілізації. 

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті