Окупанти опублікували відео підриву колаборанта із Запорізької області

Поліція окупованого Криму опублікувала відео підриву чиновника російської окупаційної адміністрації в Запорізькій області 11 грудня, пише Телеграм-канал "Кримський вітер"

"Російська поліція в Криму стверджує, що затримала підозрюваного в підриві - це житель Сімферополя. Унаслідок вибуху "троє людей дістали опіки і були госпіталізовані". На кого саме і коли було скоєно замах, не повідомляють", - ідеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що автомобіль "депутата ЛНР" Попова підірвала СБУ.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті