Окупанти оприлюднили відео наслідків ДТП у Станично-Луганському районі, де постраждали 11 осіб

Відео наслідків ДТП у Станично-Луганському районі, де постраждали 11 осіб, оприлюднило "МНС ЛНР" у Телеграм 16 жовтня. "Рятувальники МНС деблокували чоловіка за допомогою гідравлічного інструменту. Його і ще двох жінок співробітники відомства передали медикам", - ідеться в повідомленні. 

Раніше повідомлялося, що в окупованому Станично-Луганському районі легковик протаранив автобус: 11 постраждалих, троє у важкому стані.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті