Окупанти оголосили "добровільну евакуацію" з території Нової Каховки

Російські окупанти оголосили про евакуацію з території Нової Каховки. Про це повідомила так звана "адміністрація Новокаховського міського округу" в Телеграм 7 грудня.

"13 грудня 2023 року проводитимуться планові заходи з добровільної евакуації жителів Новокаховського міського округу", - ідеться в повідомленні "адміністрації".

Окупанти наголосили, що "евакуацію проводять у зв'язку з тим, що населені пункти Новокаховського міського округу перебувають у 15-кілометровій зоні лівого берега Дніпра на лінії бойового зіткнення - для тих, хто бажає добровільно виїхати на безпечну територію та не має можливості виїхати самостійно".

Раніше повідомлялося, що ЗСУ продовжують зміцнювати угруповання на лівобережжі Херсонщини.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті