Окупанти обстріляли з авіації Берислав на Херсонщині. Є загиблий і травмований

Окупанти обстріляли з авіації Берислав на Херсонщині. Є загиблий і травмований. Про це 21 листопада у Телеграм повідомляє голова ОВА Олександр Прокудін. 

"По місту ворог випустив 12 КАБів (керованих авіабомб - ред.). На Бериславський район загалом за сьогодні армія рф скинула 28 бомб. Було влучання в приватний будинок. Під завалами опинився власник. 65-річний чоловік загинув на місці", - повідомив голова ОВА.

За його словами, під час обстрілу ще один 57-річний містянин знаходився на вулиці. Він отримав  численні травми, зокрема переломи кінцівок.

"Також є прильоти по території підприємства, магазину, автошколи", - повідомив Прокудін.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті