Окупанти обстріляли центр Торецька на Донеччині з артилерії – Єрмак

Російські окупанти у п'ятницю, 3 лютого, обстріляли місто Торецьк на Донеччині. Про це у Telegram повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак.

"Терористи обстріляли місто Торецьк із артилерії", - повідомив чиновник.

За його словами, росіяни потрапили до центру міста. На даний момент немає інформації про постраждалих або пошкодження внаслідок цього обстрілу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти обстріляли Покровськ, застосувавши касетні боєприпаси та "Урагани".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
06.08.2025
09:00

«Не можна виключати домовленостей за якимись іншими напрямками». Російські ЗМІ про Україну

«На жаль, раз за разом сподівання оберталися розчаруваннями, а позитивний політико-психологічний ефект від багатообіцяючих місій Віткоффа незмінно виявлявся більш ніж ефемерним, швидко розвіюючись у морозному повітрі поточних геополітичних реалій»
Луганськ
04.08.2025
11:24

"Прийшло і погане ...". Луганський щоденник

Разом із банками, розрахунком через термінали та придбанням залізничних квитків по Інтернету до Луганська прийшло й погане – нові схеми шахрайства.
Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Всі статті