Окупанти обстріляли Нью-Йорк на Донеччині: дістала поранення дівчина-підліток

Удень 24 травня російська окупаційна армія обстріляла Нью-Йорк Донецької області, внаслідок чого дістала поранення дівчина-підліток. Про це у Фейсбук повідомила Торецька міська військово-цивільна адміністрація.

"Сьогодні вдень під час обстрілу ворожими найманцями смт Нью-Йорк постраждала ще одна дитина", - йдеться в повідомленні.

Відомо, що дівчина – 2008 року народження. Вона дістала незначні поранення.

У МВЦА закликали мешканців громади евакуюватись, аби не ризикувати життями дітей.

"Батьки! Ситуація в громаді вкрай небезпечна! Подбайте про безпеку своїх дітей. Ворог не жаліє нікого. Евакуюйтесь!" - наголосили в адміністрації.

Нагадаємо, у Авдіївці та Торецьку збільшилася кількість поранених після останніх обстрілів. 

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті