Окупанти обстріляли Марганецьку громаду Дніпропетровської області

Російські окупанти у суботу, 21 січня, обстріляли з РСЗВ та ствольної артилерії Марганецьку громаду Дніпропетровської області. Про це повідомив у Телеграм голова Нікопольської РВА Євген Євтушенко. 

"Упродовж дня армія Росії, використовуючи РСЗВ і ствольну артилерію, здійснила обстріл Марганецької ТГ. Унаслідок чого, одне з підприємств зазнало руйнації. Люди не постраждали", - написав голова РВА.

Євтушенко наголосив, що прибережні території у суботу ввечері перебувають під загрозою артилерійського обстрілу з боку окупантів.

"Прошу жителів перебувати в сховищі, або скористатися правилом двох стін", – написав він.

Нагадаємо, у ніч на 19 січня рашисти обстріляли Нікопольський район із "Градів" та пошкодили житлові будинки. 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті