Окупанти обстріляли Марганецьку громаду Дніпропетровської області

Російські окупанти у суботу, 21 січня, обстріляли з РСЗВ та ствольної артилерії Марганецьку громаду Дніпропетровської області. Про це повідомив у Телеграм голова Нікопольської РВА Євген Євтушенко. 

"Упродовж дня армія Росії, використовуючи РСЗВ і ствольну артилерію, здійснила обстріл Марганецької ТГ. Унаслідок чого, одне з підприємств зазнало руйнації. Люди не постраждали", - написав голова РВА.

Євтушенко наголосив, що прибережні території у суботу ввечері перебувають під загрозою артилерійського обстрілу з боку окупантів.

"Прошу жителів перебувати в сховищі, або скористатися правилом двох стін", – написав він.

Нагадаємо, у ніч на 19 січня рашисти обстріляли Нікопольський район із "Градів" та пошкодили житлові будинки. 

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті