Окупанти обстріляли Костянтинівку на Донеччині - 4 людини поранені, у тому числі діти

Російські окупанти вранці 24 січня обстріляли Костянтинівку Донецької області, внаслідок чого поранення отримали чотири особи, серед яких є діти. Про це у Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Росіяни обстріляли Костянтинівку - поранили 4 людей. Серед поранених двоє дітей. Всім потерпілим надано медичну допомогу - стан здоров'я зараз задовільний", - повідомив чиновник.

Також за його словами, внаслідок обстрілу було пошкоджено низку багатоповерхівок. Точні масштаби наслідків обстрілу ще доведеться встановити.

"Це черговий удар по місту, яке розташоване у відносному тилу. І черговий цілеспрямований удар по цивільних", - додав Кириленко.

Нагадаємо, напередодні окупанти обстріляли Часів Яр, вбивши одного мирного жителя.

Статті

Донецьк
08.02.2023
22:00

Донеччани масово закривають свої профілі в соціальних мережах. Донецький щоденник

Сьогодні у Донецьку можна говорити лише про те, про що розповідають по телевізору та що друкують у місцевих газетах. "Тихіше, нас можуть слухати", - ця забута фраза часів СРСР повернулася у повсякденне життя донеччан.
Країна
08.02.2023
10:50

Аміачне питання.  Або $2,4 млрд для росіян

Аміак залишається єдиним російським сировинним товаром, який зараз не транспортується через Україну у зв'язку з військовою агресією Росії. Газ, нафта та дизельне паливо весь цей час продовжують надходити до ЄС трубопроводами, побудованими в...
Світ
07.02.2023
04:02

«Росія застосує всю військову міць, щоб США не переступали небезпечну межу». Російські ЗМІ про Україну

Конфлікт в Україні як і раніше перебуває у стадії, яка передує новому загостренню. Бажання «гасити багаття» офіційний Київ, як і раніше, не має. Натомість є бажання (і минулий досвід виконання таких бажань) діяти поза межами того «консенсусу», на...
Всі статті